HAKKINDA

 

Kahvaltidan Sonra Gidelim, fotoğraf blog. Seyahat hikayelerinden ve vegan tatlardan oluşuyor.

 

 

Ben Çağla.

Fotoğraf izlemek kadar çekmeyi seviyorum. Çizimler, tarifler, fotoğraflar, kısaca yaratıcı süreç hayatımın büyük bir parçası. Bu blogu hazırlamadan önce Mert’e şöyle dedim: seyahatlerimizi ve tariflerimizi yazmalıyız! ‘Kahvaltidan Sonra Gidelim’ olsun dedi ve başladık.

 

 

 

Kahvaltılarımız

uzun elbette, ben glutensiz pankek yapıp tavaya yapıştırmasını çok iyi bilirim. Tarif arayışlarım, sağlıklı beslenme ile birleşerek gelişti yıllar içerisinde. Vegan yaşam tarzı üzerine bilgi edindikçe, paylaşma isteğim daha da çoğaldı. Mert’e tattırdığım vegan fudge (çikolata) sonrasında, sinematik kısa tarifler çekmeye başladım youtube kanalımız için. Her gün en fazla zamanımı mutfakta tariflerle geçiriyorumdur. Mert ise tadım görevini üstleniyor.  Yemek yapmaya olan tutkum ile ortaya çıkanları,  vegan tarif arayışında olanlara ulaştırmak ve ilham vermek istiyorum burada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seyahatlerimiz,

 

keşfetme aşkından besleniyor. Mert video çekimlerini yapıyor. Onun hikaye gözü bir başka. Işığın ve doğanın bize ne vereceğini bilemeyiz ve bu çok heyecanlı. Çekimleri sanatsal temada birleştirmeyi seviyoruz. Ufak seyahatlerimizin bizi bir gün Yeni Zelanda’ya bırakmasını umuyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram: feels.like.june