A very merry christmas in Belgrade

Merry Christmas Lovely people!

First of all we send you all our best wishes. Another beautiful year ahead full of joy, luck, success and so on you get the idea 🙂
We dreamed a trip for Christmas. Two of us, hand in hand discovering the city. So many gloves, long socks, pullowers.

I have searched Airbnb for flats at the heart of the city. Then I have found Vlada’s cozy apt(https://www.airbnb.com.tr/rooms/12182169) We loved it, it was so warm, clean. Walked nearly 24.000 steps a day discovering around, feeling the culture.

Knez Mihailove, Ada Ciganlija, bohemian streets, kafanas, Kalemegdan, River side.. Details will be on the blog with photographs, you can check it I have wrote the link below.

Hope you guys love all scenes, please leave us your thoughts with comments – we love reading them a lot!

Thank you all for reading and watching us,
Cagla & Mert

//

Yazmaya başlamadan önce, yeni yıl için en iyi dileklerimizi gönderdiğimizi söylemek istiyorum.

Chrıstmas zamanına denk getirdiğimiz üç günlük Belgrad Seyahatimizin videosu yukarıda – umarım beğenirsiniz. Bunu okuyorsan bir yorum bırakmayı unutma lütfen. Çok soğuk ve ıslak geçen tatil aynı zamanda keyifliydi de. Harika görseller yakaladık ve yaklaşık 24.000 adım attık bir günde. Airbnb sayesinde bulduğum dairede konakladık (link- https://www.airbnb.com.tr/rooms/12182169) Fotoğraflardaki gibi temiz ve sakin bir evdi. Apartman katları boyunca yeşil saksı bitkileri vardı. Merdiven kenarları dahil olmak üzere yemyeşildi ve tabii bayıldık. Fotoğrafların olduğu ve açıklamalı postu sonra yayınlayacağım. Daha çok Belgrad ne yapılır gibi bir konusu var. 

Postları hem ingilizce hem de türkçe yazmaya karar verdiğim için bazen hazırlamam uzun sürebiliyor sanırım zamanla hızlanacak ve alışacağım. Henüz çok ufak bir takipçi kitlemiz olamsına rağmen aldığımız yorumlar ve gelişmeler beni – bizi çok mutlu ediyor.

Okuduğunuz ve izlediğiniz için teşekkürker

Cagla & Mert

Follow:
Paylaş:

1 Comment

Bir Cevap Yazın